Eva Englund skål
Vollendet
2019-03-26
627872
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
EVA ENGLUND, skål, Graal, Orrefors, numrerad 2791-79, dekor av blad i blått, signerad Eva Englund, höjd ca 6,5 cm