Eva Englund skål

Eva Englund skål
Eva Englund skål
Eva Englund skål
Eva Englund skål
Eva Englund skål
Eva Englund skål
Eva Englund skål
Eva Englund skål
Eva Englund skål
Eva Englund skål
Eva Englund skål
Eva Englund skål

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVA ENGLUND, skål, Graal, Orrefors, numrerad 2791-79, dekor av blad i blått, signerad Eva Englund, höjd ca 6,5 cm

627872

2019-03-26