Lars Tunebo

Lars Tunebo
Lars Tunebo
Lars Tunebo
Lars Tunebo

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS TUNEBO (född 1962): motiv av katt, blandteknik, signerad samt numrerad, Lars 11/30, bladmått ca 44x33 cm

Ej examinerad ur ram

627878

2019-03-26