International Watch Co herrfickur i silver
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IWC, fickur, silver, 1900-talets början, vitemaljerad urtavla, innerboett i silver, stämplat IWC, ankargång, boettnr. 747688, diameter 50 mm
Går inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionenm bruksslitage
627886
2019-04-02