International Watch Co herrfickur i silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IWC, fickur, silver, 1900-talets början, vitemaljerad urtavla, innerboett i silver, stämplat IWC, ankargång, boettnr. 747688, diameter 50 mm

Går inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionenm bruksslitage

627886

2019-04-02