Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
JUDITH JOHANSSON (1916-1993), "Ringblom", matta, röllakan, Knäred, formgiven 1970, JJ ateljé, signerad JJ, 283x189 cm
Smärre slitage, enstaka fransbortfall på ena kortsidan, fläckar
627891
2019-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här