Judith Johansson matta

Judith Johansson matta
Judith Johansson matta
Judith Johansson matta
Judith Johansson matta
Judith Johansson matta
Judith Johansson matta
Judith Johansson matta
Judith Johansson matta

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

JUDITH JOHANSSON (1916-1993), "Ringblom", matta, röllakan, Knäred, formgiven 1970, JJ ateljé, signerad JJ, 283x189 cm

Smärre slitage, enstaka fransbortfall på ena kortsidan, fläckar

627891

2019-03-28