Sammetssoffa
2019-03-28
627910
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFA, 1940-tal, ben i lackerat trä, stomme i massiv furu, stoppad klädsel i rosa sammet, lösa sittplymåer, sitthöjd ca 42 cm, bredd ca 162 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage