Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "De två", 1916, signerad Zorn, etsning, ca 19,6x14,8 cm

LITTERATUR: Asplund , Hjert & Hjert 278

Gulnad, veckad

627913

2019-03-28