Carl Larsson etsning

Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL LARSSON (1853-1919): (2) Suzanne & Gunlög, Lisbeth och kalven, etsning, varav den ena signerad i blyerts, den andra i plåten, 30x19,5 resp 30x23 cm

Gulnade, Lisbeth med kalven med dedikation

627923

2019-03-28