Carl Larsson etsning
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL LARSSON (1853-1919): (2) Suzanne & Gunlög, Lisbeth och kalven, etsning, varav den ena signerad i blyerts, den andra i plåten, 30x19,5 resp 30x23 cm
Gulnade, Lisbeth med kalven med dedikation
627923
2019-03-28