Armbandsur 2 st
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARMBANDSUR, 2 st, Paul Buhre samt Record, stål, 1930/40-tal, plexiglas, manuella urverk, armband ej original, diam ca record 27 mm samt Paul Buhre ca 34 mm
Slitage. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
627932
2019-04-07