Armbandsur 3 delar
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARMBANDSUR, 3 delar, Helvetia samt Monitor, stål, doublé, 1970-tal, plexiglas och safirglas, manuellt urverk, automatiskt urverk samt quartzverk, alarm, diam ca monitor 37 mm, Helvetia Automatic ca 36x36 mm, samt Helvetia quartz ca 36x40 mm
Slitage. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen
627943
2019-04-07