Armbandsur 3 delar

Armbandsur 3 delar
Armbandsur 3 delar
Armbandsur 3 delar
Armbandsur 3 delar
Armbandsur 3 delar
Armbandsur 3 delar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARMBANDSUR, 3 delar, Helvetia samt Monitor, stål, doublé, 1970-tal, plexiglas och safirglas, manuellt urverk, automatiskt urverk samt quartzverk, alarm, diam ca monitor 37 mm, Helvetia Automatic ca 36x36 mm, samt Helvetia quartz ca 36x40 mm

Slitage. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen

627943

2019-04-07