Christineholm Solros matservis

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

CHRISTINEHOLM, "Solros", matservis, 35 dlr., porslin, 1900-talets slut, bestående av: 6 flata mattallrikar, 6 djupa tallrikar, 12 förrättstallrikar, 2 uppläggningsfat, skål, 5 muggar, såssnipa med underfat, form samt terrin, mattallrikens diameter ca 26 cm

Slitage

627962

2019-03-27