Nässjö stolfabrik Nesto A10

Nässjö stolfabrik Nesto A10
Nässjö stolfabrik Nesto A10
Nässjö stolfabrik Nesto A10
Nässjö stolfabrik Nesto A10
Nässjö stolfabrik Nesto A10
Nässjö stolfabrik Nesto A10
Nässjö stolfabrik Nesto A10
Nässjö stolfabrik Nesto A10
Nässjö stolfabrik Nesto A10
Nässjö stolfabrik Nesto A10
Nässjö stolfabrik Nesto A10
Nässjö stolfabrik Nesto A10
Nässjö stolfabrik Nesto A10
Nässjö stolfabrik Nesto A10

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NÄSSJÖ STOLFABRIK, "Nesto A10", karmstolar, 6 st., betsad bok, Windsormodell, 1970-tal, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, repor

627989

2019-03-27