Linn Fernström litografi

Linn Fernström litografi
Linn Fernström litografi
Linn Fernström litografi
Linn Fernström litografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LINN FERNSTRÖM (född 1974): "Omhålla", signerad Linn Fernström, numrerad 91/350, färglitografi, bladmått ca 58x87 cm

627996

2019-03-26