Klubbat för:
2 900 EUR
1 500 EUR
KAJ FRANCK, fat, signerat Kaj Franck Nuutajärvi Notsjö, 1960-tal, flerfärgad filigran, diameter 35 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
628014
2019-04-15