Olof Krumlinde oljemålning

Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLOF KRUMLINDE (1856-1945): Motiv från gamla Rusthållaregården i Arild, signerad Olof Krumlinde, olja på duk, ca 57 x 46 cm

628020

2019-03-27