Phlippe Mohlitz kopparetsning

Phlippe Mohlitz kopparetsning
Phlippe Mohlitz kopparetsning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PHILIPPE MOHLITZ (född 1941): "Armisvice", signerad och daterad Mohlitz 1982, 7/100, kopparstick, ca 22x28 cm

Ej examinerad ur ramen

628023

2019-03-28