Gnistskydd
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GNISTSKYDD samt BRASSUTENSILIER 2 dlr, 1900-talets mitt, mässing och järn, total längd på skyddet ca 101 höjd 61 cm, stället med utensilier ca 74 cm högt
Bruks och åldersrelaterat slitage
628031
2019-03-28