Ellen Jolin akvarell

Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ELLEN JOLIN (1854-1939): vy över Akropolis, signerad Ellen Jolin , akvarell, ca 26x22 cm

Något vågig

628039

2019-03-28