Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HENRY HEERUP (Danmark, 1907-1993): "Öresundsmöte", signerad Heerup, provtryck, färglitografi, ca 60x75 cm
Zustandsbeschreibung
628044
2019-03-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner