Henry Heerup färglitografi

Henry Heerup färglitografi
Henry Heerup färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HENRY HEERUP (Danmark, 1907-1993): "Öresundsmöte", signerad Heerup, provtryck, färglitografi, ca 60x75 cm

Zustandsbeschreibung

628044

2019-03-28