Rune Rockström akvarell och gouache

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUNE ROCKSTRÖM (1898-1983): Gallärvarvet från Strömmen, signerad och daterad, Rune Rockström 1955, akvarell och gouache, bildmått ca 20x28 cm

628046

2019-03-27