Timo Sarpaneva Heals

Timo Sarpaneva Heals
Timo Sarpaneva Heals
Timo Sarpaneva Heals
Timo Sarpaneva Heals
Timo Sarpaneva Heals
Timo Sarpaneva Heals
Timo Sarpaneva Heals
Timo Sarpaneva Heals
Timo Sarpaneva Heals
Timo Sarpaneva Heals

Klubbat för:

1 100 EUR

Utropspris

1 400 EUR

TIMO SARPANEVA, skål, "Heals", signerad Timo Sarpaneva Iittala, sent 1960-tal, formblåst orange och klart glas, höjd 26 cm, diameter 23 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

628060

2019-04-15