Arkitektbord Nike

Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARKITEKTBORD/RITBORD, "Nike, Eskilstuna, 1900-talets andra hälft, ställbar skiva på hydralfot av metall, ritningshylla nertill, höjd ca 100, 140x90 cm

Slitage, repor, märken

628067

2019-03-28