Silverbägare
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BÄGARE, sterlingsilver, London 1796, invändigt förgylld, höjd ca 9 cm, vikt ca 90 g
Kuntoraportti
Lagning, monogram
628112
Päivämäärä:
2019-03-30