Silverbägare

Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BÄGARE, sterlingsilver, London 1796, invändigt förgylld, höjd ca 9 cm, vikt ca 90 g

Kuntoraportti

Lagning, monogram

628112

Päivämäärä:

2019-03-30