Rune Jansson oljemålning

Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RUNE JANSSON (1928-2014): "Den tafattes huvud", signerad och daterad Rune Jansson -64, olja på duk, ca 30x38,5 cm

628121

2019-03-31