Luxus bordslampor 1 par

Luxus bordslampor 1 par
Luxus bordslampor 1 par
Luxus bordslampor 1 par
Luxus bordslampor 1 par
Luxus bordslampor 1 par
Luxus bordslampor 1 par

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, bordslampor, 1 par, "Kulan", Luxus, 1960/70-tal, spräckligt glas, lätt rosa tygskärmar, höjd inkl. skärm 49 cm

Blekta skärmar, bruksslitage

628124

2019-03-31