Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VAS, metall, art nouveau, Würtembergische Metallvarenfabrik WMF, Tyskland, 1920/49, polykromt glaserad, stämplad MF Ikora, höjd ca 22 cm
Slitage kring mynning, nött undersida
628126
2019-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här