Vas i metall

Vas i metall
Vas i metall
Vas i metall
Vas i metall
Vas i metall
Vas i metall
Vas i metall
Vas i metall
Vas i metall
Vas i metall
Vas i metall
Vas i metall

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAS, metall, art nouveau, Würtembergische Metallvarenfabrik WMF, Tyskland, 1920/49, polykromt glaserad, stämplad MF Ikora, höjd ca 22 cm

Slitage kring mynning, nött undersida

628126

2019-03-28