Hans Viksten litografi

Hans Viksten litografi
Hans Viksten litografi
Hans Viksten litografi
Hans Viksten litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS VIKSTEN (1926-1987): Motiv med simhoppare, signerad och daterad Viksten 68, numrerad 2/8, färglitografi, ca 36x53 cm

Ej examinerad ur ramen

628128

2019-03-28