Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 500 SEK
RUNE MONÖ, 4 stolar, s.k fjärilssstolar, Grythyttan, samt 2 pallar i efterliknande modell, stomme i grönfärgat järn med gummiband, 1960-tal, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, rost
628133
2019-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här