Bord 1960-tal

Bord 1960-tal
Bord 1960-tal
Bord 1960-tal
Bord 1960-tal
Bord 1960-tal
Bord 1960-tal
Bord 1960-tal
Bord 1960-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 3 dlr, 1960-tal, sannolikt Danmark, fanérat i ek och teak, undertill med otydlig stämpelmärkning, höjd ca 44 resp 49, 32x38 resp 72x38 cm

Brukslitage

628144

2019-03-27