Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TORSTEN BERGMARK (1920-1996): "Olivträd och vinstockar", monogramsignerad och daterad TB 90, olja på duk, ca 50x70 cm
628167
2019-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här