Torsten Bergmark oljemålning

Torsten Bergmark oljemålning
Torsten Bergmark oljemålning
Torsten Bergmark oljemålning
Torsten Bergmark oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

4 000 SEK

TORSTEN BERGMARK (1920-1996): "Olivträd och vinstockar", monogramsignerad och daterad TB 90, olja på duk, ca 50x70 cm

628167

2019-03-30