Björn Ekegren Modern keramik och Konstglas
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BJÖRN EKEGREN (född 1955), kvinnofigur, sandgjutet glas, signerad och daterad Björn Ekegren 2009-10, höjd ca 67 cm, sockel medföljer
UTSTÄLLD: C´est l´Art, Kvarnholmen Stockholm
Ingår i temaauktion Modern keramik & Konstglas
628169
2019-04-14