Anna-Lisa Thomson ´´Paprika´´ golvvas

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANNA-LISA THOMSON, "Paprika", golvvas, 1900-talets mitt, delvis glaserat stengods, undertill märkt Upsala Ekeby, monogramsignerad ´´ALT´´, 1081, höjd ca 51 cm

628174

2019-03-27