Bengt Åke Åkerlund oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT ÅKE ÅKERLUND (född 1940): "Hus som sover", a tergo signerad Åkerlund, olja på duk, ca 33x41 cm

628176

2019-03-30