Nattduksbord
Valmis
2019-03-27
628177
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
NATTDUKSBORD, 1 par, 1960-tal. teakfanér, höjd ca 55, 45x30 cm. Låda i sargen
Slitage i yta.