Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BIRGITTA HALLING (samtida): Stilleben med snapsglas på bricka, signerad Birgitta Halling, olja på duk, ca 64x55 cm
628182
2019-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här