Birgitta Halling oljemålning

Birgitta Halling oljemålning
Birgitta Halling oljemålning
Birgitta Halling oljemålning
Birgitta Halling oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGITTA HALLING (samtida): Stilleben med snapsglas på bricka, signerad Birgitta Halling, olja på duk, ca 64x55 cm

628182

2019-03-28