Serveringsvagn Torck

Serveringsvagn Torck
Serveringsvagn Torck
Serveringsvagn Torck
Serveringsvagn Torck
Serveringsvagn Torck
Serveringsvagn Torck

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORCK SERVERINGSVAGN, 1900-talets första hälft, kromad stomme, bemålat trä, höjd ca 81 x 51, längd 80 cm

SSlitage, färgbortfall

628202

2019-03-27