Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TORCK SERVERINGSVAGN, 1900-talets första hälft, kromad stomme, bemålat trä, höjd ca 81 x 51, längd 80 cm
SSlitage, färgbortfall
628202
2019-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här