Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): ´´Djos Mats´´, etsning, signerad i trycket Zorn 1911 samt dedikation och signerring i blyerts "Till grevinnan Ebba Snoilsky från Zorn, bildstorlek ca 17.5x11.5 cm

Ej examinerad ur ramen

628203

2019-03-29