Axel Herman Hägg (Haig) akvarell

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL HERMAN HÄGG (HAIG) (1835-1921): engelskt lanskap, signerad och daterad Axel Hägg 1870, akvarell, ca 25x17 cm

Ej examinerad ur ram

628212

2019-03-29