Anna Finney Huset
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ANNA FINNEY (född 1971): "Huset", signerad och daterad 2007, olja på duk, ca 72x88 cm
PROVENIENS: Galleri Brändström & Stene
"Thinking About Speaking Objects" curated by Alexander J. Amador
628218
2019-05-05