Vitrisnkåp Amells

Vitrisnkåp Amells
Vitrisnkåp Amells
Vitrisnkåp Amells
Vitrisnkåp Amells
Vitrisnkåp Amells
Vitrisnkåp Amells
Vitrisnkåp Amells
Vitrisnkåp Amells
Vitrisnkåp Amells
Vitrisnkåp Amells

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ÅMELLS, vitrinskåp med skrivklaff, 1900-talets mitt, bemålat, invändigt med hyllplan, beslag i mässing, höjd ca 200, 105x52 cm

Bruksslitage

628234

2019-03-27