Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, funkis, 1930-tal, fanérad med björk, skåpdörrar, lådor samt skrivklaff med 4 bakomliggande lådor, nyckel finns höjd ca 115, 160x46
Bruksslitage,
628247
2019-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här