Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, funkis, 1930-tal, fanérad med björk, skåpdörrar, lådor samt skrivklaff med 4 bakomliggande lådor, nyckel finns höjd ca 115, 160x46

Bruksslitage,

628247

2019-03-28