Matgrupp England 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATGRUPP, 9 dlr, England, 1900-talets andra hälft, fanér i mahogny och idegran, 2 karmstolar, 4+2 stolar, bord med hjultrissor, tassavslut i mässing, 2 iläggsskivor medföljer, höjd ca 74, 183x103 (305) cm
Repor, märken förekommer
628261
2019-03-27