Matgrupp England 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATGRUPP, 9 dlr, England, 1900-talets andra hälft, fanér i mahogny och idegran, 2 karmstolar, 4+2 stolar, bord med hjultrissor, tassavslut i mässing, 2 iläggsskivor medföljer, höjd ca 74, 183x103 (305) cm

Repor, märken förekommer

628261

2019-03-27