Albert Edelfelt 3 st mappar

Albert Edelfelt 3 st mappar
Albert Edelfelt 3 st mappar
Albert Edelfelt 3 st mappar
Albert Edelfelt 3 st mappar
Albert Edelfelt 3 st mappar
Albert Edelfelt 3 st mappar

Klubbat för:

75 EUR

Utropspris

200 EUR

ALBERT EDELFELT (1854-1905), efter, 3 st mappar med heliogravyrer, tryckta av AB. F. Tilgmann 1906, bladstorlek 44,5x35 cm

blad fattas, åldersrelaterat slitage, skador, skavanker

628267

2019-03-27