Klubbat för:
75 EUR
Utropspris
200 EUR
ALBERT EDELFELT (1854-1905), efter, 3 st mappar med heliogravyrer, tryckta av AB. F. Tilgmann 1906, bladstorlek 44,5x35 cm
blad fattas, åldersrelaterat slitage, skador, skavanker
628267
2019-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här