Werner Åström oljemålning

Werner Åström oljemålning
Werner Åström oljemålning
Werner Åström oljemålning
Werner Åström oljemålning
Werner Åström oljemålning
Werner Åström oljemålning
Werner Åström oljemålning
Werner Åström oljemålning

Klubbat för:

110 EUR

Utropspris

400 EUR

WERNER ÅSTRÖM (1885-1979) Huset vid klippan, signerad samt daterad -1916, olja på duk, 72x85 cm

Utställningar, Werner Åström minnesutställning, Uleåborgs konstmuseum 1985, Österbottens konstmuseum 1985, Galerie Hörhammer 1986

628268

2019-03-27