Werner Åström oljemålning
Klubbat för:
110 EUR
Utropspris
400 EUR
WERNER ÅSTRÖM (1885-1979) Huset vid klippan, signerad samt daterad -1916, olja på duk, 72x85 cm
Utställningar, Werner Åström minnesutställning, Uleåborgs konstmuseum 1985, Österbottens konstmuseum 1985, Galerie Hörhammer 1986
628268
2019-03-27