Werner von Hausen

Werner von Hausen
Werner von Hausen
Werner von Hausen
Werner von Hausen
Werner von Hausen
Werner von Hausen
Werner von Hausen
Werner von Hausen

Klubbat för:

55 EUR

Utropspris

300 EUR

WERNER VON HAUSEN (1870-1951) Stilleben med asiatica, signerad samt daterad 1945, olja på duk, 59x82 cm

628272

2019-03-27