Georg Engeström akvarell

Georg Engeström akvarell
Georg Engeström akvarell
Georg Engeström akvarell
Georg Engeström akvarell
Georg Engeström akvarell
Georg Engeström akvarell
Georg Engeström akvarell
Georg Engeström akvarell

Klubbat för:

150 EUR

Utropspris

300 EUR

GEORG ENGESTRÖM (1921-2008) Motiv från Mäntyharju, signerad samt daterad -74, akvarell, 50x70 cm

628273

2019-03-27